Aldridge Gold LED Wall Light
Product Code
0339557GO
- Integrated LED Wall Light In Gold
£141.60
Usually dispatched in 3-5 working days
Aldridge LED Loop Wall Light
Gold Finish
Dimmable With A TRIAC Dimmer Switch
13w Integrated LED, 3000k, 770 Lumens
We Have Part Of This Range On Display In Our Showroom
| Brand | Angelo Lighting |
|---|---|
| Delivery Information | Usually dispatched in 3-5 working days |
| Product Code | 0339557GO |
| Colour | Gold |
| Height | 330mm |
| Width/Diameter | 200mm |
| Projection | 180mm |
| Dimmable | Yes |
| This Range Is On Display | Yes |
Cookies
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. For more information please see our privacy policy.
Related Products
Select any items you would like to add to your order, then press add to basket
Also in this range:
My Wish List
Last Added Items
You have no items in your wish list.









Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account