Ankerdine Outdoor Wall Light Anthracite
Product Code
0337781
- Outdoor Wall Light, IP54, Anthracite Finish
£132.00
Usually dispatched in 3-5 working days
Outdoor Wall Light
Anthracite Finish
Clear Seeded Unique Glass Globe
Open Faced Cubed Frame
Metal and Glass
IP54 Rated
1 x E27 Lamp Required, See Related Products Below
We Have Some Of This Range On Display In Our Showroom
| Brand | Angelo Lighting |
|---|---|
| Delivery Information | Usually dispatched in 3-5 working days |
| Product Code | 0337781 |
| Colour | Grey |
| Height | 290mm |
| Width/Diameter | 230mm |
| Projection | 260mm |
| IP Rating | IP54 |
| This Range Is On Display | Yes |




Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account