Abbey 35cm Picture Light - Antique Brass
Product Code
0330129D
- Antique Brass Switched Picture Light - 2 x G9 Lamps
£61.68
Usually dispatched in 3-5 working days
Arena Picture Light - 35cm
Antiue Brass Finish
Switched
2 x G9 Bulbs Required
| Brand | Angelo Lighting |
|---|---|
| Delivery Information | Usually dispatched in 3-5 working days |
| Product Code | 0330129D |
| Colour | Brass - Antique |
| Height | 125mm |
| Width/Diameter | 350mm |
| Projection | 220mm |
| Switched | Yes |
| Dimmable | Yes |
| This Range Is On Display | No |
Cookies
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. For more information please see our privacy policy.
Related Products
Select any items you would like to add to your order, then press add to basket
Also in this range:
My Wish List
Last Added Items
You have no items in your wish list.








Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account