Abbey 60cm Picture Light - Satin Black
Product Code
0330637D
- Large Satin Black Switched Picture Light - 4 x G9 Lamps
£108.00
Usually dispatched in 3-5 working days
Arena Large Picture Light - 60cm
Satin Black Finish
4 G9 Lamps For Even Spread Of Light
Switched
4 x G9 Bulbs Required
| Brand | Angelo Lighting |
|---|---|
| Delivery Information | Usually dispatched in 3-5 working days |
| Product Code | 0330367D |
| Colour | Black |
| Height | 125mm |
| Width/Diameter | 600mm |
| Projection | 220mm |
| Switched | Yes |
| Dimmable | Yes |
| This Range Is On Display | No |
Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account