Astral 5 Light Bar - Matt Gold
Product Code
046AST20033-5G
- Matt Gold and White Marble Effect Glass 5 Light Bar
£570.00
Astral 5 Light Bar
Matt Gold Finish
White Marble Effect Glass Shades
Height Adjustable
Dimmable With an LED Compatible Dimmer Switch
28w LED 3000k
We Have This Range On Display In Our Showroom
| Brand | Home Lighting |
|---|---|
| Product Code | 04620035G |
| Colour | Gold |
| Height | 300mm-2000mm |
| Width/Diameter | 1000mm |
| Projection | 150mm |
| Dimmable | Yes |
| This Range Is On Display | Yes |
Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account