Astral Wall Light - Black
Product Code
046AST22046-1B
- Black Frame and White Marble Effect Glass Wall Light
£96.00
Astral Wall Light
Black Finish
White Marble Effect Glass Shade
Compact Size. Can Be Mounted Up or Downwards Facing
Dimmable With an LED Compatible Dimmer Switch
1 x G9 LED Bulb Required
We Have This Range On Display In Our Showroom
| Brand | Home Lighting |
|---|---|
| Product Code | 046AST22046B |
| Colour | Black |
| Height | 170mm |
| Width/Diameter | 120mm |
| Projection | 150mm |
| Dimmable | Yes |
| This Range Is On Display | Yes |



Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account