Vono LED Wall Light - Smoked
Product Code
SM13307BL
- Vono LED Wall Light With Smoked Glass
£109.50
Usually dispatched in 3-5 working days
| Brand | Home Lighting |
|---|---|
| Delivery Information | Usually dispatched in 3-5 working days |
| Product Code | CL13307BL |
| Colour | Chrome - Polished |
| Height | 260mm |
| Width/Diameter | 120mm |
| Projection | 185mm |
| Switched | Yes |
| Double Insulated | Yes |
| Dimmable | No |
| This Range Is On Display | Yes |
Cookies
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. For more information please see our privacy policy.
Related Products
Select any items you would like to add to your order, then press add to basket
Also in this range:
-
Vono LED Wall Light - Clear£109.50
My Wish List
Last Added Items
You have no items in your wish list.












Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account