Bond Wall Light - Brass/Black/Wide Amber Glass
Product Code
0335979BR/WAM
- Single Wall Light In Brass and Black Finish With Amber Wide Lined Glass
£92.40
Usually dispatched in 3-5 working days
Bond Wall Light
Brass and Sand Black Finish
Amber Wide Inner Lined Glass
Can Be Dimmed With A Suitable Dimmer and Light Bulb
1 x E27 Light Bulbs Required, See Related Products Below
We Have This On Display In Our Showroom
| Brand | Angelo Lighting |
|---|---|
| Delivery Information | Usually dispatched in 3-5 working days |
| Product Code | 0335979BR/WAM |
| Colour | Black |
| Height | 245mm |
| Width/Diameter | 150mm |
| Projection | 200mm |
| Double Insulated | Yes |
| Dimmable | Yes |
| This Range Is On Display | Yes |
Cookies
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. For more information please see our privacy policy.
Related Products
Select any items you would like to add to your order, then press add to basket
Also in this range:
My Wish List
Last Added Items
You have no items in your wish list.


















Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account