Adam Dark Grey Outdoor Wall Light
Product Code
0339786DG
- Elongated Dark Grey Outdoor or Bathroom Wall Light, IP54
£63.00
Usually dispatched in 3-5 working days
Adam Outdoor or Bathroom Wall Light
Dark Grey Finish
Elongated Metal Framework
Cylindrical Opal Diffuser
IP54 Rated
Also Available In Brown and Matt Silver
1 x E27 Light Bulb Required, See Related Products Below
We Have This Item On Display In Our Showroom
| Brand | Angelo Lighting |
|---|---|
| Delivery Information | Usually dispatched in 3-5 working days |
| Product Code | 0339786DG |
| Colour | Grey |
| Height | 270mm |
| Width/Diameter | 140mm |
| Projection | 100mm |
| Double Insulated | Yes |
| IP Rating | IP54 |
| This Range Is On Display | Yes |



Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account