CO4641 Cantabria Single Wall Light - 1 Available
Product Code
CO4641
- Beautiful Cast Brass Wall Light Finished In Subtle Satin And Polished Finish. Shade Included - 1 Available
Special Price
£40.00
Regular Price
£142.13
RRP: £142.13 You save 72%
Usually dispatched in 3-5 working days
Stock Available: 1
Cantabria Single Wall Light - 1 Available
Subtle Satin And Polished Brass Finish
Complimentary Shade Included(Code 1083)
Can Be Used With A Dimmer
1 x E14 Candle Bulb Required See Related Product Options Below
| Brand | Franklite |
|---|---|
| Delivery Information | Usually dispatched in 3-5 working days |
| Product Code | CO4641 |
| Colour | Brass - Polished |
| Height | 290mm |
| Width/Diameter | 80mm |
| Projection | 170mm |
| Dimmable | Yes |
| This Range Is On Display | No |


Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account