FL2230/2 Twista Double Wall Light - Polished Brass - 1 Available
Product Code
FL2230/2
- Brass Finish Wall Light With Clear Glass. Can Be Fitted facing Upwards Or Downwards - 1 Available Ex Display
Special Price
£20.00
Regular Price
£64.58
RRP: £64.58 You save 69%
Stock Available: 1
Twista Double Wall Light - 1 Available Ex Display
Part Of The Twista Range
Polished Brass Finish
Can Be Fitted Facing Up Or Downwards
Clear Glass Shades
2 x G9 Bulbs Required See Related Product Options Below
| Brand | Franklite |
|---|---|
| Product Code | FL2230/2 |
| Colour | Brass - Polished |
| Height | 125mm |
| Width/Diameter | 270mm |
| Projection | 100mm |
| Dimmable | Yes |
| This Range Is On Display | No |

Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account