Rubery Round Outdoor Wall Light Anthracite
Product Code
0337208
- Round Outdoor Light, IP54, Anthracite Finish
£68.40
Usually dispatched in 3-5 working days
Round Outdoor Light
Anthracite Finish
Three Dimentional Optical Effect
6w Integral LED 3000k 350 lumens
Opal Diffuser Within A Clear Casing
Aluminum Die-Casting Body+Polycarbonate Diffuser
IP54 Rated
We Have Some Of This Range On Display In Our Showroom
| Brand | Angelo Lighting |
|---|---|
| Delivery Information | Usually dispatched in 3-5 working days |
| Product Code | 0337208 |
| Colour | Grey |
| Height | 108mm |
| Width/Diameter | 108mm |
| Projection | 103mm |
| IP Rating | IP54 |
| This Range Is On Display | Yes |

Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account