10399 Cut Ceramic Wall Light
Product Code
10399
- Cut Ceramic Wall Light In White Plaster Which Can Be Painted
Special Price
£25.00
Regular Price
£48.00
Usually dispatched in 3-5 working days
Stock Available: 9
Cut Ceramic Wall Light
White Plaster Which Is Paintable
Cut Outs On The Face That Allow The Light Through
Can Be Used With A Dimmer
1 x G9 Bulb Required, See Related Product Options Below
This Product Is Only Available To Collect In Store. Limited Stock
| Brand | Saxby Lighting |
|---|---|
| Delivery Information | Usually dispatched in 3-5 working days |
| Product Code | 10399 |
| Colour | White |
| Height | 218mm |
| Width/Diameter | 75mm |
| Projection | 75mm |
| Double Insulated | Yes |
| Dimmable | Yes |
| This Range Is On Display | No |




Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account