13933 Cameo Window Exterior Wall Light
Product Code
13933
- Cameo Exterior Wall Light - 1 Only
Special Price
£8.00
Regular Price
£21.12
Stock Available: 1
Cameo Outdoor Wall Light - 1 Only
Stainless Steel Finish
Polycarbonate Lens
IP44 Rated
Not Suitable To Be Used With A Dimmer
1 x LED E27 GLS Bulb See Related Product Options Below
| Brand | Saxby Lighting |
|---|---|
| Product Code | 13933 |
| Colour | Chrome - Satin |
| Height | 100mm |
| Width/Diameter | 318mm |
| Projection | 90mm |
| Dimmable | No |
| IP Rating | IP44 |
| This Range Is On Display | No |


Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account