1571-1CC Bellis II Single Wall Light - 1 Available
Product Code
1571-1AB
- Bellis II Single Wall Light In Antique brass - 1 Available
Special Price
£15.00
Regular Price
£48.00
RRP: £48.00 You save 69%
Stock Available: 1
Bellis II Single Wall Light - 1 Available
Antique Brass Finish With Leaf Decoration
Delicate Round Heads Made Up Crystal Glass Buttons And Antique Brass Circles
Pull Cord Switch
Can Be Used With A Dimmer
1 x G9 LED Bulb Required
| Brand | Searchlight |
|---|---|
| Product Code | 1571-1AB |
| Colour | Brass - Antique |
| Height | 330mm |
| Width/Diameter | 170mm |
| Projection | 130mm |
| Switched | Yes |
| Dimmable | Yes |
| This Range Is On Display | No |

Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account