Cadiz LED Picture Light in Polished Chrome - 1 Available
Product Code
5586CC
- LED Picture Light In Polished Chrome Finish - 1 Available, Ex Display
Special Price
£20.00
Regular Price
£67.20
RRP: £67.20 You save 70%
Stock Available: 1
Cadiz LED Picture Light - 1 Available, Ex Display
Polished Chrome Finish
Adjustable
Pull Switch
6.95w Integrated LED, Warm White, 896 Lumens
| Brand | Searchlight |
|---|---|
| Product Code | 5586ss |
| Colour | Nickel - Polished |
| Height | 60mm |
| Width/Diameter | 340mm |
| Projection | 210mm |
| Switched | Yes |
| Dimmable | No |
| This Range Is On Display | No |
Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account