6601BK Black LED Single Bathroom Spotlight
Product Code
6601BK
- IP44 Rated Bathroom Single Wall Spotlight . Matt Black Finish. Adjustable Head. Bulb Included
Special Price
£16.00
Regular Price
£33.60
RRP: £33.60 You save 52%
Usually dispatched in 3-5 working days
Stock Available: 2
Bathroom LED GU10 Wall Spotlight
Matt Black Finish
Adjustable Head
Pull Cord Switch
IP44 Rated
1 x LED GU10 Bulb Included, 3000k
| Brand | Searchlight |
|---|---|
| Delivery Information | Usually dispatched in 3-5 working days |
| Product Code | 6601BK |
| Colour | Black |
| Height | 140mm |
| Width/Diameter | 100mm |
| Projection | 150mm |
| Switched | Yes |
| IP Rating | IP44 |
| This Range Is On Display | No |

Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account