Shelsley Black 2 Light Bar - Frosted Glass
Product Code
0335055BL/FR
- 2 Light Pendant Bar/Semi Flush Convert In Matt Black Finish With Prismatic Frosted Glass Shades
£202.80
Usually dispatched in 3-5 working days
Shelsley 2 Light Pendant Bar
Matt Black Finish
Frosted Prismatic Glass Shades Giving A Dazzling Effect When Illuminated
Height Adjustable At Point Of Installation
Will Convert To Semi Flush To Suit Lower Ceilings
2 x E27 Light Bulbs Required, See Related Products Below
We Have Part Of This Range On Display In Our Showroom
| Brand | Angelo Lighting |
|---|---|
| Delivery Information | Usually dispatched in 3-5 working days |
| Product Code | 0335055BL/FR |
| Colour | Black |
| Height | 370mm-1360mm |
| Width/Diameter | 750mm |
| Projection | 270mm |
| Dimmable | Yes |
| This Range Is On Display | Yes |
Cookies
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. For more information please see our privacy policy.
Related Products
Select any items you would like to add to your order, then press add to basket
Also in this range:
My Wish List
Last Added Items
You have no items in your wish list.















Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account