Norton Up and Downward Outdoor Wall Light Dark Grey
Product Code
0337605
- Up and Downwards Outdoor Wall Light, IP54
£84.00
Usually dispatched in 3-5 working days
Up and Downwards Facing Outdoor Wall Light
Dark Grey Finish
Tubular Form Reminiscent Of Metal Piping With Two Embedded Rings At Either End
2 x 3w LED integral 3000K 300 lumens
Average Life Of LED 30,000 Hours
Metal, Polycarbonate
IP54 Rated
We Have Some Of This Range On Display In Our Showroom
| Brand | Angelo Lighting |
|---|---|
| Delivery Information | Usually dispatched in 3-5 working days |
| Product Code | 0337605 |
| Colour | Grey |
| Height | 260mm |
| Width/Diameter | 60mm |
| Projection | 65mm |
| IP Rating | IP54 |
| This Range Is On Display | Yes |

Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account