Wrexham Outdoor 25cm Ground Spike - Black
Product Code
0339900
- Wren 25cm Spike Kit With Stainless Steel Fixings For Post Lamps
£28.80
Usually dispatched in 3-5 working days
Wren 25cm Spike Kit With Stainless Steel Fixings For Post Lamps
Black Finish
For Use With Wren 35cm Posts When Fixing Into Soft Ground
| Brand | Angelo Lighting |
|---|---|
| Delivery Information | Usually dispatched in 3-5 working days |
| Product Code | 0339900 |
| Colour | Black |
| Height | 285mm |
| Width/Diameter | 115mm |
| Projection | 115mm |
| IP Rating | IP21 |
| This Range Is On Display | Yes |



Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account