Admington Outdoor Wall Light Anthracite
Product Code
0337783
- Outdoor Wall Light, IP65, Anthracite Finish
£74.40
Usually dispatched in 3-5 working days
Outdoor Wall Light
Anthracite Finish
3D Clear Casing
Die-cast Aluminium, Polycarbonate
IP65 Rated
2 x E27 Lamp Required, See Related Products Below
We Have Some Of This Range On Display In Our Showroom
| Brand | Angelo Lighting |
|---|---|
| Delivery Information | Usually dispatched in 3-5 working days |
| Product Code | 0337783 |
| Colour | Grey |
| Height | 220mm |
| Width/Diameter | 220mm |
| Projection | 85mm |
| IP Rating | IP65 |
| This Range Is On Display | Yes |




Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account