IL30061/BL Olivia Chrome Crystal Wall Light - Black Shade - 1 Available
Product Code
IL30061/BL
- Olivia 2 Light Crystal Wall Bracket In Polished Chrome With Black Gauze Shade - 1 Available Ex Display
Special Price
£70.00
Regular Price
£118.20
Stock Available: 1
Olivia 2 Light Wall Bracket - 1 Available Ex Display
Polished Chrome Finish
Black Gauze Shade
Asfour Crystal Decoration
Pull Cord Switch
Can Be Used With A Dimmer
2 x E14 Candle Bulbs Required See Related Product Options Below
| Brand | Diyas |
|---|---|
| Product Code | IL3006/1BL |
| Colour | Black |
| Height | 350mm |
| Width/Diameter | 350mm |
| Projection | 200mm |
| Switched | Yes |
| Dimmable | Yes |
| This Range Is On Display | No |



Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account