280WH Flush Outdoor Flush Wall Light White
Product Code
280WH
- Cast Aluminium Flush Wall Light In A White Finish. IP44
£24.00
RRP: £33.60 You save 29%
Usually dispatched in 3-5 working days
Flush Outdoor Wall Light
White Finish
Clear Glass Panels
IP44 Rated
1 x E27 GLS Bulb Required See Related Product Options Below
| Brand | Searchlight |
|---|---|
| Delivery Information | Usually dispatched in 3-5 working days |
| Product Code | 280WH |
| Colour | White |
| Height | 360mm |
| Width/Diameter | 170mm |
| Projection | 100mm |
| IP Rating | IP44 |
| This Range Is On Display | No |




Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account