Astral 3 Light Round Pendant - Matt Gold
Product Code
046AST20033-3G
- Matt Gold and White Marble Effect Glass 3 Light Pendant
£300.00
This item is only availble to purchase in the showroom.
Astral 3 Light Pendant
Matt Gold Finish
White Marble Effect Glass Shades
Height Adjustable
Dimmable With an LED Compatible Dimmer Switch
17w LED 3000k
We Have This Range On Display In Our Showroom
| Brand | Home Lighting |
|---|---|
| Product Code | 046AST20033G |
| Colour | Gold |
| Height | 300mm-2000mm |
| Width/Diameter | 250mm |
| Projection | 150mm |
| Dimmable | Yes |
| This Range Is On Display | Yes |
Cookies
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. For more information please see our privacy policy.
Related Products
My Wish List
Last Added Items
You have no items in your wish list.







Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account