5008-1-LED Outdoor LED Single Wall Light
Product Code
5008-1-LED
- Stainless Steel Outdoor Wall Light
Special Price
£20.00
Regular Price
£31.20
RRP: £31.20 You save 36%
Usually dispatched in 3-5 working days
Single Wall Downlighter
Stainless Steel Finish
IP44 Rated
1 x LED GU10 Bulb Required
| Brand | Searchlight |
|---|---|
| Delivery Information | Usually dispatched in 3-5 working days |
| Product Code | 5008-1-LED |
| Colour | Aluminium |
| Height | 140mm |
| Width/Diameter | 60mm |
| Projection | 90mm |
| Dimmable | No |
| IP Rating | IP44 |
| This Range Is On Display | No |


Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account