5008-2-LED Outdoor Up And Down Wall Light
Product Code
5008-2-LED
- Stainless Steel Outdoor Wall Light
Special Price
£25.00
Regular Price
£38.40
RRP: £38.40 You save 35%
Usually dispatched in 3-5 working days
Outdoor Up And Down Wall Light
Stainless Steel Finish
IP44 Rated
2 x LED GU10 Bulbs Required
| Brand | Searchlight |
|---|---|
| Delivery Information | Usually dispatched in 3-5 working days |
| Product Code | 5008-2-LED |
| Colour | Aluminium |
| Height | 160mm |
| Width/Diameter | 60mm |
| Projection | 90mm |
| IP Rating | IP44 |
| This Range Is On Display | No |


Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account