6009-2BK-LED Outdoor LED Up And Down Wall Light
Product Code
6009-2BK-LED
- Black Finish Outdoor LED Wall Light
Special Price
£35.00
Regular Price
£48.00
RRP: £48.00 You save 27%
Usually dispatched in 3-5 working days
Woodstock LED Outdoor Wall Light
Part Of The Woodstock Range
Black Finish
IP44 Rated
Cannot Be Used With A Dimmer
2 x LED GU10 Bulbs Required
| Brand | Searchlight |
|---|---|
| Delivery Information | Usually dispatched in 3-5 working days |
| Product Code | 6009-2BK-LED |
| Colour | Black |
| Height | 160mm |
| Width/Diameter | 70mm |
| Projection | 90mm |
| Dimmable | No |
| IP Rating | IP44 |
| This Range Is On Display | No |





Please complete your information below to login.
Sign In
Create New Account